توری جوشی ( مش جوشی ) چیست و چه کاربردی دارد ؟

توری جوشی

توری جوشی و انواع آن در بازار به صورت مفتولی موجود است و به صورت کلی، توری مشبک مانندی است که به آن مش نیز گفته می شود و از جنس مفتول آهنی، مفتول گالوانیزه و شور می باشد. توری جوشی در دو نوع رولی و برگی در بازار موجود می باشد؛ که در وزن، قطر، ارتفاع و جنس های متنوعی که بیشتر مفتول آهنی و شور است، مورد استفاده صنعتی و تولیدی قرار می گیرد.

توری جوشی برگی

انواع توری جوشی

1- ورقه ای یا برگی :  از نمونه های مفتول هایی است که بیشتر آهنی می باشند و دارای قطر2.5 سانتی متری تا 5 سانتی متری بوده و در ارتفاع بین 2*1 و 3*1متر در وزن های تقریبی 1.300 گرم تا3.800 گرم، بنا بر درخواست مشتری در نظر گرفته می شوند.

2- رولی : یکی از پرکاربرد ترین توری ها برای مصارف صنعتی و عمومی است و بیشتر از جنس مفتول گالوانیزه در عرض های 90 تا 120 سانتی متری و طول رول 30 متری با ضخامت بین 16 تا22 سانتی متری است و بیشتر برای حصارکشی، ساختمان سازی، بتن کاری، ساخت قفسه ها، جاده سازی، پل سازی، ساخت قفس حیوانات و غیره، مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید توری جوشی

خرید توری جوشی با توجه به نوع آن تولید و عرضه خواهد شد. به طور مثال توری های آهنی و شور از انواع بسیار پرکاربردی است که در بازار یافت می شود؛ در حالی که توری گالوانیزه بیشتر از چین وارد کشور می شود و به بازار عرضه می گردد. توری جوشی را می توان به نوع گرم و سرد نیز تقسیم بندی نمود؛ که نوع گرم آن مقاومت بیشتری را نسبت به زنگ زدگی خواهد داشت. در خرید توری، جنس، ضخامت و انعطاف پذیری آن را باید مد نظر قرار داد.

توری جوشی رولی

قیمت توری جوشی

قیمت توری جوشی در بازار بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ که به صورت مستقیم در تعیین قیمت آن دخیل می باشد؛ از جمله این عوامل، نوع پوشش مفتول در توری (گرم و سرد بودن توری)، ضخامت تار و پود توری جوشی، کشور تولید کننده توری، وزن نهایی محصول تولید شده و مقدار سفارش مشتری. این در حالی است که مهمترین عامل در حال حاضر که بیشترین تاثیر را بر قیمت توری جوشی خواهد داشت، نوسانات بازار آهن می باشد که موجب می شود لیست قیمت ها به صورت خاصی دستخوش تغییرات و قیمت های چشمگیری گردد. بنابراین نمی توان به صورت قطعی، قیمت خاصی را برای توری جوشی در نظر داشت؛ اما به صورت تقریبی می توان لیست قیمت را بر اساس عوامل تاثیر گذار برای مفتول با ضخامت 6 سانتی متری و اندازه10*10،55.300 ریال در نظر گرفت که هرچه ضخامت بیشتر شود، قیمت نیز بیشتر می شود.

 

برای خرید این محصول و مشاهده ی لیست قیمت آن روی لینک رو به رو کلیک نمایید . خرید توری جوشی ( مش )

لیست سفارش مورد حذف شد. بازگشت
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.
  • جمع کل: 0 تومان
به کمک نیاز دارید؟