حساب کاربری

یا

درباره ما

مجموعه شهر مفتول در سال 1397 در بازار آهن مکان واقع در استان تهران به مدیریت آقای مجتبی شه دوست تاسیس و گسترش یافت . در ادامه و با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی و استفاده حداکثری مردم از اینترنت و شبکه های اجتماعی و با تصمیم مدیران این مجموعه ، وب سایت آن با عنوان shahrmaftool.com بنیانگذاری شد .
هم اکنون این وب سایت یکی از وب سایت های فعال در زمینه تولید و فروش آنلاین محصولات مفتولی اعم از توری حصاری ، سیم آرماتوربندی ، رابیتس ، توری گابیون و … می باشد .

خدمات شهر مفتول

تولید محصولات مفتولی با کیفیت

 

شهر مفتول مفتخر است که در طول چند دهه فعالت، توانسته با تولیدات انواع محصولات مفتولی قدمی هر چند کوچک در جهت توسعه صنایع مختلف داشته باشد و با عرضه محصولات با کیفبت، به اعتماد و اطمینان مشتریان گرامی احترام گذاشته است.

مشاوره رایگان قبل از خرید

 

با توجه به کاربری و منطقه مورد نظر شما، نیازهای شما به محصولات مفتولی متفاوت است و به دلیل تشابه نسبی محصولات و کاربرد آنها مشاوره خوب می تواند به شما در مورد نحوهی انتخاب محصولات مفتولی، اقدامات نصب و همچنین ملزومات مورد نیاز برای نصب آن راهنمای شما باشد.

خرید راحت و سریع

 

در زندگی مدرن، با سرعت گرفتن زندگی، بزرگترین هزینه، صرف زمان است. شما با صرف زمان کمی می توانید از طریق سایت شهر مفتول از قیمت ها آگاه شده، مشاوره دریافت کنید و خرید خود را انجام دهید.

خدمات نصب در محل

 

به منظور راحتی و آسایش شما مشتریان گرامی، شهر مفتول نه تنها تامین کننده و تولید کننده تمامی محصولات مفتولی است بلکه نصب در محل مورد نظر شما نیز از دیگر خدمات این مجموعه است.