راهنمای خرید فنس یا توری حصاری

خرید فنس حصاری

یکی از مقرون‌به صرفه‌ترین راه‌ها برای حصارکشی حیاط یا باغ و افزایش امنیت در زمین‌ها استفاده و خرید فنس یا توری حصاری گالوانیزه است. اگر شما نیاز دارید تا امنیت استخر خود و یا زمین‌های کشاورزی خود را تامین کرده و حریم خصوصی خود را حفظ کنید، نیاز به فنس کشی دارید. توری فنس باغی دوام و مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارد از این‌رو محصولی پر کاربرد و گزینه مناسب برای ایجاد و حفظ امنیت به شمار می‌رود. در ادامه چند نکته در مورد خرید توری حصاری گالوانیزه و یا فنس باغی به شما ارائه خواهیم کرد تا بتوانید این محصول را آسان‌تر و در کم‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

خرید فنس حصاری

کاربردهای فنس بسیار متنوع است و تقریبا پرکاربرد‌ترین نوع توری است. این محصول بر اساس جنس مفتول، ضخامت مفتول، اندازه‌ی چشمه‌ها و همچنین ارتفاع آن دارای انواع گوناگونی است. دلیل این تنوع، همگام‌سازی و در نظر گرفتن نیاز مشتری با فنس‌های تولیدی است. به عبارت دیگر برای تامین نیازهای مشتری، فنس‌ها با جنس، ضخامت مفتول، سایز چشمه و ارتفاع متفاوتی تولید می‌گردند. بنابراین نیاز و هدف شما در تعیین این چهار فاکتور اساسی نقش بسزایی در خرید توری حصاری گالوانیزه یا فنس دارد.

پیش از هر چیز اگر برای خرید توری فنس به مشاوره رایگان نیاز دارید تا در کم‌ترین زمان ممکن بتوانید بهترین نوع را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید می‌توانید از طریق شماره ۵۴۴۸۳_۰۲۱ با کارشناسان شهر مفتول در ارتباط باشید.

خرید فنس حصاری

چند نکته برای خرید توری فنس حصاری

۱٫     جنس مفتول

جنس مفتولی که شما انتخاب می‌کنید دوام و مقاومت فنس را مشخص خواهد کرد. اگر شما توری با دوامی می‌خواهید باید آب‌وهوای منطقه خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن برای خرید توری فنس باغی اقدام کنید. برای آب‌و‌هوایی مانند مناطق شمالی یا جنوبی کشور که آب‌وهوای مرطوب و شرجی دارند، نوع گالوانیزه شده باید به کار رود.

 همان‌طور که می‌دانید گالوانیزه کردن، فرآیندی است که برای جلوگیری از زنگ‌زدگی و خوردگی فلزات خصوصا فولاد انجام می‌گیرد. در این فرآیند فولاد با لایه‌ای از فلز روی پوشانده و از اکسید شدن محافظت می‌شود. برای تولید این نوع توری حصاری نیز از مفتول گالوانیزه استفاده می‌شود. اما در مناطق گرم و خشک لزومی به استفاده از فنس با مفتول گالوانیزه یا با روکش پی‌وی‌سی و صرف هزینه نیست. فنس با مفتول سیاه در این مناطق پیشنهاد می‌شود.

۲٫     ضخامت مفتول

 از دیگر فاکتورهای مهمی که باید برای خرید فنس حصاری به آن توجه کرد، ضخامت مفتول است. بدیهی است که هر چه ضخامت مفتول گالوانیزه یا سیاه بیش‌تر باشد دوام و مقاومت آن نیز بیش‌تر خواهد بود. در نتیجه قیمت فنس نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین در تعیین ضخامت مفتول فنس باید هدف و انگیزه خود را در نظر بگیرید.

گاهی فنس کشی شما در زمینی انجام می‌شود که امکان آسیب رسیدن به توری حصاری بالا می‌باشد. زیرا ممکن است محل زندگی جانورانی باشد که قدرت و توانایی آن‌ها در آسیب زدن به فنس‌هایی با ضخامت کم بالا باشد. از این‌رو با وارد شدن به زمین زراعی شما به محصولات شما را از بین می‌برند‌. در این صورت فنس‌هایی با ضخامت مفتول کم هر چند دارای هزینه پایین‌تری هستند اما محصول شما و در نهایت بخشی از درآمد شما را به خطر می‌اندازد که توجیه اقتصادی ندارد.

 

خرید توری حصاری گالوانیزه

۳٫     اندازه چشمه ها

حالا که شما جنس فنس و بعد از آن ضخامت مفتول را متناسب با نیازتان انتخاب کردید، وقت آن است که در مورد اندازه و سایز چشمه‌ها فکر کنید. اینکه چقدر چشمه‌های فنس بزرگ باشد نیز به انگیزه شما برای فنس کشی بستگی دارد. کارشناسان شهر مفتول می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند. برای مثال اگر شما می‌خواهید برای نگه‌داری از حیوانات کوچک از این نوع توری استفاده کنید می‌توانید به خرید فنس با چشمه‌های کوچک‌تر فکر کنید.

از طرف دیگر شاید هدف شما از فنس کشی تنها برای زیبایی و جدا کردن قسمتی از باغ و یا حیاط منزل باشد. این محصول در محوطه‌سازی جلوه‌ی زیبایی به باغ شما می‌دهد. در این صورت خرید فنس هایی با ضخامت کم‌تر کارآمد هستند و نیازی به صرف هزینه بیش‌تر نیست.

۴٫     ارتفاع فنس

در نهایت ارتفاع حصار شما نیز در قیمت و خرید فنس نقش بسزایی دارد. زیرا رول‌های فنس در ارتفاع‌های ۱ تا ۳ متر تولید می‌شوند. در نهایت شما باید انتخاب کنید که چه ارتفاعی از آن پاسخ‌گوی نیاز شما خواهد بود تا بر اساس آن پایه فنس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ممکن است شما دور محوطه و باغ خود را برای نگه‌داری از سگ خود حصارکشی کنید در نتیجه باید ارتفاع توری حصاری به حدی باشد تا از پریدن سگ به بیرون جلوگیری کند. برای ایجاد امنیت بیش‌تر برای مناطق نظامی و یا جلوگیری از پرتاپ توپ به بیرون از زمین ورزشی باید از فنس‌های مرتفع‌تر استفاده گردد زیرا صرف هزینه برای خرید و نصب توری حصاری کوتاه برای این موارد توجیه‌پذیر نیست و بود و نبود فنس در این صورت هیچ تفاوتی ندارد.

خرید فنس باغی

کلام آخر

در انتها باید بدانید که مهم‌ترین فاکتور برای خرید فنس، قیمت فنس است که شما با در نظر گرفتن نکات قبلی می‌توانید کارآمدترین و کم هزینه‌ترین نوع فنس را انتخاب کنید. هم‌چنین با مشاوره رایگان پیش از خرید از کارشناسان شره مفتول می‌توانیدبه صورت اینترنتی در سایت این مجموعه سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه‌ترین زمان در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید. امیدواریم مطالب و نکات ذکر شده در خصوص خرید توری حصاری و فنس مفید بوده و رهنمای خوبی برای شما جهت تهیه این محصول باشد. اگر هم‌چنان پاسخ سوالات خود را در خصوص فنس حصاری گالوانیزه دریافت نکرده‌اید، شهر مفتول با افتخار در خدمت شماست.

admin
ارسال دیدگاه